Animal Rescue otrzymała order

0
310

Na organizowanej przez miesięcznik Cztery Łapy Gali rozdania Orderów Psiego Szczęścia 2019, Fundacja Animal Rescue Polska zdobyła order w kategorii Organizacja.

Gala rozdania Orderów Psiego Szczęścia odbyła się 20 maja w Teatrze Capitol. Zorganizowała ją redaktor naczelna miesięcznika Cztery Łapy Dorota Szulc-Wojtasik, pomysłodawczyni nagrody.

– Była to druga edycja wydarzenia, które łączy osoby z całej Polski kochające psy. Dzięki gali poznaliśmy wyjątkowych ludzi, których łączy bezinteresowne pomaganie i troska o najwspanialszych milusińskich na czterech łapach, czyli działanie na rzecz psów – tłumaczą organizatorzy Gali.

Ordery zostały wręczone w 10 kategoriach. W kategorii Organizacja zwyciężyła dobrze znana Fundacja Animal Rescue Polska z naszego powiatu.

– Dziękujemy za tę nagrodę. Fakt tego wyróżnienia potwierdza, iż nasze działania to realna pomoc wszystkim zwierzętom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu – mówi Dawid Fabjański, prezes Fundacji Animal Rescue Polska, który odbierał order.

Nagrody wręczali m. in.: Danuta Błażejczyk, Agnieszka Suchora, Magdalena Wójcik, Sebastian Cybulski, Kazimierz Kaczor i Antoni Pawlicki. Galę poprowadziły Gabi Drzewiecka i Dorota Szulc-Wojtasik. Atrakcją wieczoru był występ Antka Smykiewicza.