727 zmienia trasę

314

Od 25 czerwca zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica Rybna w Woli Gołkowskiej. W związku z tym autobus linii 727 zostanie skierowany na trasy objazdowe.

Firma Fal-Bruk od 25 czerwca br. rozpocznie budowę nowej drogi, prowadzącej od węzła Antoninów na projektowanej trasie S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej.

Autobusy jadące w kierunku przystanku Głosków Szkoła przez Bąkówkę i Robercin będą skręcać z Lipowej w Głoskowie w Asfaltową w Bąkówce, następnie jechać ulicą Gościniec w Robercinie, na rondzie przy Rybnej zawracać i znowu Asfaltową i Lipową dojeżdżać do szkoły.

W kierunku Cm. Południowego w Antoninowie autobusy także będą skręcać w Asfaltową w Bąkówce i dalej Gościńcem jechać w stronę cmentarza. Następnie wrócą Gościńcem i Asfaltową, do Lipowej w Głoskowie i dalej Szkolną i Millenium pojadą w stronę Warszawy.

Podstawowe kursy 727 do krańca Głosków Szkoła pozostają bez zmian.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku 3331 RYBNA 01.

Uruchomione zostaje funkcjonowanie tymczasowych przystanków:
– 3339 ŁADNA 52 – przy ul. Asfaltowej w kierunku ul. Lipowej za skrzyżowaniem z ul Ładną;
– 3351 ROBERCIN 52 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej przed skrzyżowaniem z ul. Kolonia;
– 3331 RYBNA 53 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej, za skrzyżowaniem z ul. Pieszą;

Powyższe przystanki będą obowiązywały jako warunkowe na trasie linii 727. W czasie obowiązywania niniejszego zlecenia linia 727 będzie kursowała według specjalnego rozkładu jazdy.