710 dojedzie do targowiska. Będą też inne zmiany w komunikacji

0
1803

Znany już jest termin zmiany trasy dla autobusu 710, który będzie teraz dojeżdżał do pętli przy targowisku w Piasecznie. Zmienią się też trasy i rozkłady jazdy kilku innych linii autobusowych.

Przede wszystkim zmienią się trasy dwóch linii jadących z Piaseczna do Warszawy przez Konstancin-Jeziornę. Linia 710 ma od poniedziałku 31 maja dojeżdżać z Chylic ul. Chyliczkowską i Jana Pawła II do nowej pętli w sąsiedztwie targowiska miejskiego w sąsiedztwie skrzyżowania z ul. Żytnią.

Autobusy linii 724 również wjadą do miasta ul. Chyliczkowską i dalej ul. Wojska Polskiego do krańca w ul. Gerbera – informuje gmina Piaseczno.

Czytaj także: Bat na e-hulajnogi

Zakończenie przebudowy ul. Ks. Janusza I Starego spowoduje z kolei zmiany dla linii L23, L24 i L25. Autobusy wjadą do Piaseczna przebudowaną ulicą i dalej pojadą przez PKP i ul. Dworcową do ul. Jana Pawła II i dalej do krańca przy ul. Zgoda.

– Planowane zmiany wyeliminują dotychczasowe objazdy a tym samym uproszczą i przyspieszą dojazd do najważniejszych punktów miasta – zapewnia urząd.

Zmiana tras wiąże się ze zmianą rozkładów jazdy, które można sprawdzić na stronie ZTM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię