Paweł Zarzeczny w MKS?

284

Czy znany dziennikarz dostał ofertę pracy od piaseczyńskiego klubu?
W ostatnim odcinku programu „Stan Futbolu” emitowanego na kanale Eleven Sports jeden z najbardziej znanych dziennikarzy sportowych w Polsce Paweł Zarzeczny poinformował, iż otrzymał propozycję objęcia funkcji dyrektora sportowego w jednym z klubów piłkarskich występujących w niższych ligach.
– Miasto jest duże. Poprzednio w tym klubie pracował i odszedł Darek Dziekanowski – mówił na antenie publicysta, który zapowiedział również, że więcej szczegółów ujawni w swoim poniedziałkowym felietonie na portalu weszło.com.
W 2015 roku były piłkarz Legii Warszawa i reprezentant Polski Dariusz Dziekanowski nawiązał współpracę z klubem MKS Piaseczno. Nie trwała ona jednak zbyt długo.
W swoim felietonie mieszkaniec gminy Piaseczno ujawnił już nieco więcej informacji. Klub, o którym mowa, znajduje się niedaleko jego miejsca zamieszkania i rozgrywa swoje mecze w IV lidze. Celem zespołu jest awans do III ligi. W związku z tym na myśl nasuwa się tylko jedna drużyna i jest to właśnie lokalny MKS. Czy faktycznie jest coś na rzeczy?
– Pan redaktor Paweł Zarzeczny troszeczkę się w „Stanie futbolu” zagalopował z tym stanowiskiem dyrektora w MKS-ie Piaseczno – napisał na Twitterze członek zarządu MKS Piaseczno Robert Iwanek. – Była kiedyś bardzo niezobowiązująca rozmowa, czy byłby w stanie jakoś pomóc, kogoś polecić itp. Ale nie, że od razu dyrektor – dodał.
Mimo wszystko, niezależnie od formy współpracy, doświadczenie i kontakty Pawła Zarzecznego z pewnością przydałyby się drużynie z Piaseczna.