Adamek znów złoty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Młody kickboxer dołożył kolejny medal do swojej kolekcji.

We wrześniu w macedońskim Skopje odbywały się mistrzostwa Europy juniorów i kadetów w kickboxingu. Na zawodach reprezentanci Polski zdobyli aż 9 złotych medali, a jeden z nich wywalczył niezawodny Michał Adamek z Góry Kalwarii.
Zawodnik, który na co dzień trenuje w klubie UKS Tom Bee Team, wystartował w formule kick-light w kategorii wagowej -94 kg. W drodze po medal Michał pewnie pokonał w półfinale 3:0 reprezentanta Macedonii Nenada Panticia, a w starciu o złoto, po ciężkiej walce, wygrał ze swoim rodakiem Cezarym Pletą.
To kolejny ogromny sukces młodego kickboxera – rok temu udało mu się stanąć na pierwszym stopniu podium podczas mistrzostw świata w Dublinie. Gratulujemy!