UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Postawią osiedle?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przy ulicy Rybie mogą pojawić się budynki wielorodzinne.


Niedawno Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii ogłosił przetarg nieograniczony, w którym wystawił na sprzedaż działki znajdujące się u zbiegu ulic Rybie oraz Budowlanych. Łączna powierzchnia działek wynosi 2 hektary. Obecnie teren ten pokrywa duża ilość brzóz, niedaleko mieści się między innymi przedszkole integracyjne, bloki mieszkalne oraz basen. Niewykluczone, że wkrótce wyrośnie w tym miejscu duże osiedle mieszkaniowe.
– Nieruchomość w planie miejscowego zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu miasta Góra Kalwaria oznaczona jest symbolem MW – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z przeznaczeniem uzupełniającym w postaci usług z zakresu administracji, kultury i handlu oraz usług podstawowych wbudowanych w partery budynków – widniało w ogłoszeniu.
Za grunty spółdzielnia chciała otrzymać ponad 9 milionów złotych (cena wywoławcza wynosiła w zaokrągleniu 9 milionów 192 tysiące złotych). Przetarg odbył się w lipcu w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii.
– Przetarg został nierozstrzygnięty. Nie została złożona żadna oferta – poinformowała nas Kierownik Działu Administracyjno-Technicznego Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii Małgorzata Stankiewicz.
Niewykluczone, że następnym razem znajdą się chętni.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama