UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przy ulicy Rybie mogą pojawić się budynki wielorodzinne.


Niedawno Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii ogłosił przetarg nieograniczony, w którym wystawił na sprzedaż działki znajdujące się u zbiegu ulic Rybie oraz Budowlanych. Łączna powierzchnia działek wynosi 2 hektary. Obecnie teren ten pokrywa duża ilość brzóz, niedaleko mieści się między innymi przedszkole integracyjne, bloki mieszkalne oraz basen. Niewykluczone, że wkrótce wyrośnie w tym miejscu duże osiedle mieszkaniowe.
– Nieruchomość w planie miejscowego zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu miasta Góra Kalwaria oznaczona jest symbolem MW – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z przeznaczeniem uzupełniającym w postaci usług z zakresu administracji, kultury i handlu oraz usług podstawowych wbudowanych w partery budynków – widniało w ogłoszeniu.
Za grunty spółdzielnia chciała otrzymać ponad 9 milionów złotych (cena wywoławcza wynosiła w zaokrągleniu 9 milionów 192 tysiące złotych). Przetarg odbył się w lipcu w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii.
– Przetarg został nierozstrzygnięty. Nie została złożona żadna oferta – poinformowała nas Kierownik Działu Administracyjno-Technicznego Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii Małgorzata Stankiewicz.
Niewykluczone, że następnym razem znajdą się chętni.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama