UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pomóżmy Oli i Antkowi

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Ola i Antek to kochające się małżeństwo oraz rodzice 7-letniego Kuby oraz 9-letniej Zuzi. Potrzebują pomocy. I to szybko.


Pierwsza diagnoza nastąpiła 5 lat temu. Czerniak. Choć myśleli, że z nim wygrali, pod koniec roku do nich wrócił. I usiłuje mieć ostatnie słowo.
– Dziś mąż jest przykuty do łóżka, nie czuje nóg, nie wstaje, nie kontroluje potrzeb fizjologicznych. Ma 41 lat, a ja myślę o jego pogrzebie... – mówi Aleksandra Ostrowicz-Bartoszewicz.
Antek walczy, choć nie ma siły. Jego siłą jest Ola. Oli siłą są dzieci i miłość do Antka. Nowotwory jednak znane są z tego, że często mają więcej siły nawet od najsilniejszych ludzi. Teraz to my możemy dać im siłę, pomagając im, choćby finansowo. A to nie jest niepotrzebna pomoc.
Ola i Antek to młodzi ludzie, mają małe dzieci i mieszkanie na kredyt. Ola zrezygnowała już z pracy. Antek jest na L4. Leki, podróże do szpitala. Wyobraźcie sobie, że kompletnie nie mając wpływu na swoją sytuację, boicie się, że stracicie dach nad głową, a Wasze dzieci zadają pytania: „Mamusiu, a jak tatuś umrze, to będziemy stawiać dla niego nakrycie na stole?”, albo „Co sie czuje, jak sie umiera?”.
Wpłacać można przez Zrzutka.pl „Mamy z Piaseczna i okolic – dla Aleksandry i Antka”.

1 komentarz

  • Link do komentarza świrnięta świrnięta 26 stycznia 2017

    Do Autorki artykułu: Pani Joanno, czytając o tych ludziach mam nieodparte wrażenie, że rezygnacja Pani Oli z pracy, to kolejny, kluczowy element walącej się układanki. Nie umiem o tym fachowo mówić, ale sądzę, że tym ludziom potrzebna jest pomoc, która zatrzyma lawinę nieszczęść. Stąd pytanie, czy Pani Ola, która jak się domyślam zrezygnowała z pracy, żeby opiekować się mężem, chciałaby i czy by mogła wrócić do pracy. Zbiórka pieniędzy może im pomóc doraźnie, ale przecież ze zbiórek nie będą się utrzymywać na stałe. Trzeba umożliwić Pani Oli powrót do pracy. Proszę, niech Pani się do mnie odezwie. Mogę zaangażować się w poszukiwanie opieki dla Pana Antka. Trzeba ustalić w jakim zakresie jest ona potrzebna i ogóle, czy by jej chcieli.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama