UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pierwszy taki projekt

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Business Sports Promotion ma być łącznikiem pomiędzy światem biznesu a światem sportu.


We wtorek w Piasecznie z inicjatywy Piotra Bąkowskiego, mistrza świata w kickboxingu oraz Prezesa Polskiej Federacji Kickboxingu miało miejsce spotkanie, w którym uczestniczyli utytułowani zawodnicy z całej Polski, którzy biorą udział w różnych galach i eventach. Do Piaseczna zawitali: Bartosz Hassa, Kacper Muszyński, Robert Rajewski oraz Dawid Wysokiński. Niemal każdy z nich posiada na swoim koncie tytuł mistrza Polski i to po kilka w różnych organizacjach kickboxingu.
– To wyróżniający się zawodnicy, tzw. „młode wilki”, które przebojem podbijają arenę sztuk walki. To przyszli mistrzowie wielkiego formatu – mówi Piotr Bąkowski.
Spotkanie o charakterze medialnym miało na celu przygotowanie materiałów zdjęciowych, wywiadów oraz nagrań wideo promujących zawodników. Wszyscy będą promowani w ramach nowego projektu, w którego tworzenie zaangażował się właśnie Piotr Bąkowski.
Business Sports Promotion jest inicjatywą, która powstała po połączeniu sił Ageon Fight Team, Golden Fighters oraz Runda Zero Promotion.
– Ma być łącznikiem pomiędzy światem biznesu a światem sportu, jej celem będzie pozyskiwanie środków dla zawodników. Jako sportowiec jestem świadom potrzeb zawodników i ich trudnej sytuacji finansowej oraz idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Chcemy połączyć te dwa światy – opisuje mistrz świata w kickboxingu.
Ciężki dzień pracy sportowców rozpoczęła sesja zdjęciowa, następnie udzielali oni wywiadów i podpisywali kontrakty. Dzień zakończył się nad ranem, kiedy to nagrano ostatnie ujęcie do spotów promujących zawodników.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama