UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pod koniec lipca aplikacja mobilna Kraina Jeziorki zyskała nową ulepszoną wersję.


Kraina Jeziorki leży w trzech powiatach: piaseczyńskim, żyrardowskim i grójeckim. Na jej terenie znajduje się ponad 400 km szlaków rowerowych. W tym roku pojawiła się aplikacja mobilna, dzięki której każdy pod ręką ma dostęp do bazy tras i szlaków Krainy.
Aplikacja ułatwia poruszanie się i korzystanie ze szlaków oraz atrakcji Krainy. Zawiera opisy, zdjęcia oraz lokalizację tras, przewodnik po atrakcjach oraz informacje o wydarzeniach. Przy jej pomocy dowiemy się, jakie punkty noclegowe gastronomiczne są w pobliżu.
Użytkownik może sam dodać ciekawe miejsce lub zagrożenie.
Teraz aplikacja dostępna już jest na wszystkich platformach: Android, IOS i Windows.
– Nowa wersja umożliwia rozpoczynanie zdobywania szlaków w dowolnym miejscu. Podczas zdobywania szlaków widoczne są strzałki wskazujące kierunek do punktu najbliższego oraz zgodnego z wybranym kierunkiem zdobywania szlaku (w zależności od wybranego trybu). Można także wyświetlić przebieg wszystkich szlaków na mapie oraz przechodzić pomiędzy szlakami, co umożliwia pauzowanie i wznawianie zdobywania szlaku – czytamy na facebookowym profilu Kraina Jeziorki.
Aplikacja umożliwia zdobywanie punktów za zdobyte szlaki oraz polecenie odwiedzanych miejsc Krainy. Na zdobywcę największej liczby punktów pod koniec sezonu czeka niespodzianka.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama