Darmowy snowpark już otwarty

0
517

Przy trasie z Wilanowa do Konstancina powstał miejski snowpark z atrakcjami dla dzieci i dorosłych.
W ostatnią sobotę 21 stycznia doszło do oficjalnego otwarcia darmowego snowparku położonego przy trasie z Wilanowa do Konstancina (ul. Klimczaka 1 w Warszawie, nieopodal Alei Wilanowskiej). Na uczestników czekało wiele atrakcji, w tym treningi dla dzieci oraz upominki dla najmłodszych adeptów sportów zimowych.
Snowpark składa się z dwóch części, jedna jest przeznaczona dla dorosłych, a druga dla dzieci. Konstrukcja imituje górski stok, jest sztucznie naśnieżana. Obiekt jest oświetlony i nagłośniony, a przeznaczony jest dla miłośników freestyle’u zimowego (ewolucji na przeszkodach), który będzie można uprawiać na nartach, deskach snowboardowych czy snowskate (śnieżna deskorolka).
– Capital Park, zarządca budynku Royal Wilanów, która ufundowała snowpark, przewiduje, że zakończenie sezonu nastąpi prawdopodobnie 12 marca, choć ostatecznie zadecyduje aura.
Obiekt będzie otwarty codziennie od godz. 12 do godz. 21. Wejście bezpłatne. Plan działalności Royal Snowparku przy Royal Wilanów przewiduje regularne treningi freestyle’u zarówno dla zupełnie początkujących, jak i zaawansowanych, zawody, imprezy oraz niedzielną szkółkę narciarską dla maluchów. Przede wszystkim jednak Royal Snowpark przeznaczono na spontaniczne treningi dla wszystkich chętnych amatorów freestyle’u – czytamy na fanpage’u Royal Snowpark.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię