UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Redakcja

Redakcja

Dzisiaj w papierowej wersji gazety ukazała się błędna informacja o wydarzeniu sprzed roku. Chodzi o uroczystość z okazji rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II. Wtorek 3 maja oczywiście w tym roku się nie wydarzy.

Funkcjonariusze z Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Białymstoku oraz Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie biorą  udział w dzisiejszej operacji wymierzonej w międzynarodową zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się wystawianiem fałszywych faktur oraz praniem brudnych pieniędzy.

Zęby mleczne i tak wypadną więc nie trzeba z dzieckiem chodzić do dentysty? Nieprawda. Pierwsza wizyta u dentysty powinna odbyć się już po wyrżnięciu pierwszego ząbka! Jak wybrać gabinet i ja przygotować dziecko do wizyty?

W pierwszy weekend maja, w ramach otwarcia zrewitalizowanego Skweru Kisiela, do Piaseczna zawita wyjątkowe wydarzenie: „Rewia smaków w Piasecznie”.

Wyjeżdżasz na długi majowy weekend? Nie? To zapraszamy na warsztaty do Przystanku Kultura. Wstęp wolny! Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy.

IMPREZY ZWIĄZANE Z 100. ROCZNICĄ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – PIASECZNO 2018

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z poniższym regulaminem. 

Sprzedając dom lub nieruchomość, musisz pamiętać o podatku PIT-39. Jakie nieruchomości podlegają opodatkowaniu? I kiedy możesz skorzystać z ulgi?

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama