UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Lincz

Nie będzie sprawy w sądzie, nie będziesz się mógł obronić, gdy urzędnik stwierdzi i roześle do twoich kontrahentów informację, że twoja firma jest nierzetelna.

Młode dziewczyny z gimnazjum w Gdańsku pobiły swoją koleżankę. Filmy z sieci dowodzą, że zrobiły to po raz kolejny.

Już wiele razy wykazywałem, jak bardzo jesteśmy niekonsekwentni. Cóż, taki jest człowiek i nie sądzę, aby to się kiedykolwiek zmieniło. Mało tego, ludzi konsekwentnych oceniamy raczej źle, choć wszyscy wiemy, że konsekwencja w myśleniu, działaniu jest jedną z większych zalet. Tak czy inaczej wciąż chcemy zjeść ciastko i mieć ciastko.

Wszystko się zazieleniło, drzewa, kwiaty, cała łąka. I tylko dęby jeszcze czekają z wypuszczaniem pierwszych liści, ale taka ich natura.

Zapewne każdy z nas ma kogoś, kogo stracił na zawsze, kto odszedł, kogo opłakiwaliśmy w czasie pogrzebu, a często i... opłakujemy do dziś.

„Jest mi bardzo miło”, „Cieszę się, witam”, „Nie będę odpowiadał na pytanie w takich warunkach”, „Ja panu nie przerywałam”, „Prezydent podejmie decyzję...”.

Dżeppetto

Parę lat temu newsem, który obiegł cały świat, była wiadomość, że grupa amerykańskich archeologów z Minnesoty dokonała pod Florencją oszałamiającego odkrycia. W płytkim grobie odnaleziono drewniany szkielet Pinokia...

Cesarstwo

Dziś mocarstwem jest USA, ale dawniej było takim gigantem Cesarstwo Rzymskie.

Klik klik

„Głupio piszę, gadki, szmatki, tanie szkice.
Naucz mnie, naucz od nowa - klik, klik.
Historia gotowa, prosto, szybko, sprawnie, szast,
produkt musi być dla mas.
Za siedmioma blokami, szemranymi budami,
gdzie szczury ze skrzydłami, latają nad głowami.
Stała się rzecz straszna, morderstwo w centrum miasta (...)”.*

Jaś

Dawno temu pewien Jaś uczył się w szkole powszechnej, chociaż określenie „uczyć się” w tym przypadku jest pewnym nadużyciem. Bo Jaś nie był aniołkiem.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama