UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapłacisz kartą

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Płatności bezgotówkowe zawitały do Konstancina.

 

Od piątku 24 listopada mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą płacić w urzędzie gminy za pomocą kart płatniczych lub płatności mobilnych.

Gmina dołączyła do programu upowszechnienia płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, który został uruchomiony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. Urząd został wyposażony w terminale płatnicze POS oraz w usługę WebPOS Paybynet do płatności mobilnych. Tych ostatnich można dokonywać za pośrednictwem aplikacji BLIK i PeoPay. Klienci urzędu, którzy zdecydują się na płatność z wykorzystaniem terminala POS oraz WebPOS Paybynet, nie będą ponosić opłat za dokonanie transakcji.

Kartą zapłacimy w Urzędzie Stanu Cywilnego (wpłaty z tytułu opłaty skarbowej dotyczącej np. odpisu aktów stanu cywilnego, sporządzenia aktu małżeństwa i innych) oraz w Referacie Podatków, Opłat i Egzekucji Administracyjnej (między innymi z tytułu podatków lokalnych oraz opłaty skarbowej).

Z powodu dedykowanych właścicielom nieruchomości numerów rachunków bankowych, nie można w Urzędzie Miasta i Gminy przeprowadzać wpłat bezgotówkowych z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama