UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Hala sportowa przy LO na Chyliczkowskiej ma powstać do końca następnych wakacji. Ile będzie kosztować i jak będzie wyglądać?


Hala ma mieć blisko 2 000 m kw. powierzchni użytkowej, z czego sama sala gimnastyczna będzie zajmować prawie 1 500 m kw. Na sali zmieszczą się trzy boiska do siatkówki, dwa do koszykówki oraz jedno boisko do piłki nożnej. Nie będzie za to trybun. W pozostałej części obiektu powstaną szatnie, sanitariaty oraz trzy pomieszczenia dydaktyczne.
Starostwo wybrało wykonawcę hali. Za najkorzystniejszą uznało ofertę firmy ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki z Warszawy, za kwotę brutto w wysokości 6.141.745,88 zł przy udzieleniu rękojmi na 8 lat ze skróceniem terminu realizacji o 30 dni. Podstawowy termin upływa zaś 30 września 2018 r.
– Stawiamy na oświatę i młodzież. Od lat mówiło się o potrzebie budowy hali przy LO. My to realizujemy. To duże przedsięwzięcie, ale bardzo ważne i potrzebne. Będziemy też starać się o dofinansowanie zewnętrzne na budowę tej hali, jak i hali dla Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Szpitalnej 10 – mówi nam Arkadiusz Strzyżewski, piaseczyński wicestarosta.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama