UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już od jutra (1 lutego) strefa płatnego parkowania powiększy się o kolejne miejsca postojowe. Zostanie rozszerzona o obszar B, czyli na ulicy Kościuszki, od ul. Wschodniej do Ronda „Solidarności”.


To obszar, który miejsc rotacyjnych (czyli takich, gdzie samochody pozostawiamy na chwilę) potrzebował najbardziej, ponieważ to tu znajduje się poczta i cmentarz.
- Przypominamy, że aby skorzystać z darmowego postoju w strefie płatnego parkowania, konieczne jest wcześniejsze pobranie w parkomacie biletu na 45 minut. Brak takiego biletu za szybą samochodu skutkował będzie naliczeniem opłaty dodatkowej. Strefa jest kontrolowana w sposób ciągły przez kontrolerów – przypomina urząd miasta.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Piotrek Piotrek 2 lutego 2018

    Robert, akurat w tym urzędzie pocztowym to prawie pewne że sprawa zajmie więcej niż 45 minut, może czas zrobić porządek z tym urzędem, korzystałem z różnych także w innych regionach Polski i bez żadnych wątpliwości stwierdzam: ten jest najgorszy! Jeśli jednak nie da się poprawić jakości obsługi w tym punkcie proponuję zacząć w miarę możliwości korzystać z paczkomatów (niższe koszty większości przesyłek, znacznie szybszy czas dostarczenia - paczki wczorajsze, czy z przed 2 dni, zamiast z przed kilku tygodni, odbiór przesyłki zajmuje minutę, a nie godzinę).

  • Link do komentarza Robert Robert 1 lutego 2018

    Sprawa w urzędzie pocztowym może zająć więcej niż 45 minut.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama