UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Nielegalne automaty i alkohol

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W jednym z lokali gastronomicznych w Piasecznie piaseczyńska policja ujawniła sprzedaż alkoholu bez koncesji, a podczas kontroli odkryto nielegalne automaty do gry.

 

Brak koncesji na alkohol ujawnili policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Piaseczna. Podczas kontroli ujawniono tu również nielegalne automaty go gry.

– W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze z Piaseczna, którzy na co dzień zajmują się sprawami dotyczącymi przestępczości gospodarczej i korupcji, przeprowadzili kontrolę jednego z lokali gastronomicznych w centrum Piaseczna – relacjonuje Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy piaseczyńskiej Komendy. –  Podczas kontroli ujawniono, że w lokalu prowadzona jest sprzedaż napojów alkoholowych bez wymaganej koncesji.

Jednak nielegalny alkohol to nie wszystko.

– W jednym z pomieszczeń znajdowały się automaty go gry, na które właściciel nie posiadał dokumentacji umożliwiającej ich wykorzystywanie przez klientów – informuje Sawicki. – Automaty i znajdujący się w lokalu alkohol został zabezpieczone na czas prowadzenia postępowania karno- skarbowego.

1 komentarz

 • Link do komentarza P.X P.X 8 marca 2018

  Szkoda że tylko jeden lokal został zamknięty ustawa dopuszcza dwa automaty w Piasecznie żaden lokal nie działa zgodnie z prawem .
  Policja Piaseczyńska w tym temacie to kpina która odsyła do izby celnej a sami umywają ręce że to nie ich sprawa.
  Zeznań tego typu okolicznosci i nie prawidłowości nie przyjmują okazywane zdjęcia śmieją się, najwyraźniej właściel podpadł policji skoro nagle u niego zaluwazyli nieprawidłowości skoro mamy dziesiątki takich lokali w Piasecznie.
  Temat ten był zgłaszany do kuriera jakiś czas temu.
  Policja doskonale wie ze lokale i dysponują alkoholem i są automaty które są ustawione aby nic nie wygrać a ich ilość jest dużo większa niż dozwolona .sama mam zdjęcia z lokalu gdzie jest 6automatow.
  A Policja nic na to...
  Coś tu jest nie tak ale to pozostawiam do przemyślenia...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama