UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Kronika Fundacji Animal Rescue Poland Fot. Animal Rescue Poland

Kronika Fundacji Animal Rescue Poland

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W okresie ostatnich dwóch tygodni Animal Rescue Poland wykonało 41 interwencji, w tym 10 kontroli warunków utrzymania zwierząt.

 

24.10. – otrzymaliśmy zgłoszenie z Zalesia Dolnego o kunie, której głowa utknęła w puszce po konserwie. Zwierzę przed naszym przyjazdem samo się uwolniło i uciekło.

26.10. – Otrzymaliśmy od Straży Miejskiej w Piasecznie zgłoszenie o znalezionym na ul.Grochowskiego bezpańskim psie. Psa znalazł zgłaszający, który czekał na nas na miejscu. Mały psiak, zaniedbany i bardzo wychudzony, został odwieziony do schroniska na Paluchu. Nie miał czipa.

31.10. – od Policji w Lesznowoli otrzymaliśmy zgłoszenie do potrąconej sarny. Niestety mimo szybkiego przyjazdu na miejsce, sarna była już martwa.

 01.11. – od Straży Miejskiej w Piasecznie otrzymaliśmy zgłoszenie o kocie błąkającym się obok cmentarza przy ul. Julianowskiej. Kociak nie miał czipa. Został przewieziony do schroniska na Paluchu.

02.11. – godz. 14:20 otrzymaliśmy zgłoszenie od Policji w Lesznowoli o dwóch psach biegających po Al. Krakowskiej. Zwierzęta nie miały czipów. Zostały przewiezione do lecznicy weterynaryjnej, która współpracuje z gminą.

03.11. – działając na podstawie podpisanego porozumienia z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie, otrzymaliśmy prośbę o kontrolę warunków przetrzymywania psa w Mysiadle. Nie stwierdzono nieprawidłowości.

03.11. – otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąconym psie w miejscowości Henryków-Urocze. Psiak w stanie stabilnym został przewieziony do Schroniska na Paluchu. Niestety nie miał czipa.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama