UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Joanna Grela

Joanna Grela

Do 30 maja mają się zgłaszać firmy, które chcą zaprojektować ulicę Puławską na odcinku od ul. Energetycznej do Syrenki. 3-pasmowy odcinek drogi ma być oddany do użytku w 2020 r.

Już w sobotę w Piasecznie odbędzie się szósta edycja festiwalu, który rok temu przyciągnął na rynek 3000 osób.  W tym roku na uczestników czeka jeszcze więcej atrakcji.

Nowe chodniki, ścieżki rowerowe i „zielona fala”. Część już powstała, na resztę trwają przetargi.

W Prażmowie przy głównej drodze stoi na pozór zwykły dom. To jednak wyjątkowe miejsce, które daje schronienie bezdomnym, również niepełnosprawnym.

GDDKiA wprowadziła na moście w Górze Kalwarii ruch wahadłowy, co spowodowało ogromne korki.

Pan Ryszard w kwietniu został eksmitowany ze swoimi rzeczami z biurowca dawnego Hortexu. W zeszłym tygodniu otworzył skład antyków ponownie, ale tylko na miesiąc.

Rodzice uczniów z IV LO złożyli do starostwa wniosek o zainstalowanie świateł przy przejściu dla pieszych. Starostwo odmówiło, a z jego odpowiedzi wynika, że Chyliczkowska, mimo protestów, będzie dwukierunkowa.

Piaseczno po raz pierwszy będzie miało swoją Noc Muzeów. Odbędzie się ona na terenie stacji kolejki wąskotorowej w sobotę 19 maja. Czego możemy się spodziewać?

O tym, czym jest Housepital Festival, czemu powstał i w jakim kierunku się będzie rozwijać Joannie Greli opowiada Martin Rosa.

CBA zatrzymała głównego księgowego międzynarodowej grupy przestępczej, zajmującej się wystawianiem fałszywych faktur oraz praniem brudnych pieniędzy.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama