UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W tej chwili stan Jeziorki wynosi 278 cm i ciągle rośnie.

Jeżeli nie przestanie padać to przekroczony zostanie stan ostrzegawczy, czyli 300 cm. Stan alarmowy wynosi 350 cm.

Źródło: IMGW PIB

Nowe miejsce

Osoby z niepełnosprawnością mają dla siebie klub w centrum Piaseczna. Fundacja Z Nami Warto przy pomocy dorosłych osób z niepełnosprawnością, ich rodziców i przyjaciół, zaprezentowała w piątek wieczorem Klub Samodzielności i Aktywności.

Ogródki na osiedlu Saturna, po niedzielnej ulewie, zatonęły.

Tylko do końca września można składać wnioski na przyznanie dotacji z gminy na remont zabytku na 2018 rok.

Cisza nocna W zeszłym tygodniu Lotnisko Chopina zapowiedziało, że planuje wprowadzenie w godzinach nocnych zakazu planowania operacji lotniczych. Ma to poprawić komfort mieszkańców.

Przedszkole zostanie oddane do użytku wiosną. Prace przy budowie nowej siedziby Gminnego Przedszkola Nr 4 w Konstancinie–Jeziornie idąpełną parą.

Przebudowa powinna się zakończyć dwa tygodnie po podpisaniu umowy.

14 września 2017 roku wmurowano kamień węgielny pod budowę Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II, które będzie siedzibą nowej Szkoły Podstawowej, Przedszkola oraz Multiteki.

Ktoś ewidentnie nie przepada za lokalnym klubem karate. Bushi Team to klub karate kyokushin, który prowadzi zajęcia na terenie między innymi Piaseczna, Julianowa, Prażmowa oraz Góry Kalwarii. W tej ostatniej miejscowości, w Centrum Handlowym UFO, karateków trenuje Iwona Lewandowska, która codziennie wkłada w swoją pracę wiele serca, pomimo tego, że pewne osoby systematycznie starająsię zniechęcić ją do dalszej działalności na terenie Góry Kalwarii.

Rozpoczął się remontskrzyżowania Puławskiej z Okulickiego. Zakres prac jest niestety bardzo niewielki.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama